SINU UUS OCTAVIA ON KOHAL!

Uus OCTAVIA on uuendustest tulvil! Oleme siia koondanud otseteed kõigi materjalideni, et saaksid kinnitust - uus OCTAVIA on aegade kõige avaram, turvalisem ja mugavaim!
Tutvu mudeliversioonidega ja broneeri proovisõit!

OCTAVIA 
 OCTAVIA COMBI
 
 
BRONEERI PROOVISÕIT
 
 

OCTAVIA OMADUSED

Mõned uued omadused on teile tuttavad, sest need on juba kasutusel teistel ŠKODA mudelitel ning jõuavad nüüd esimest korda ka OCTAVIAle, teised samal ajal on aga sellised, mida pole ŠKODAdel kunagi varem nähtud. Näiteks on uus OCTAVIA esimene ŠKODA, kus sõidunaudingut lisavad sellised pisiasjad nagu esiklaasinäidik, elektrooniline käigukang ja AGR-i heakskiiduga ergonoomilised istmed.

 Teie järele valvavad ka pööramisabi, kokkupõrke vältimise abisüsteem ja väljumishoiatus.

Uued teabe- ja meelelahutussüsteemid pakuvad täiesti uut lähenemisviisi kliimaseadmele, meedia- ja muudele süsteemidele. Ning uued funktsioonid ei piirdu kaugeltki nendega, rohkem infot leiad kataloogist ja hinnakirjast.

HINNAKIRI
KATALOOG

 

MOOTORID

Mootorivalik on nii lai, et sealt leiab tõesti igaüks endale midagi. Leiavad need, kes armastavad dünaamikat ja keda meelitavad eelkõige RS-versioonidele mõeldud mootorid, kui ka need, kes rõhuvad rohelisele mõtteviisile – surumaagaasi kütusena kasutava CNG-versiooni kõrval on uus OCTAVIA saadaval ka kerghübriidina (mHEV) ja pistikhübriidina (PHEV).
 

 

SINU SOOVIDELE VASTAV

Oma uue OCTAVIA saad vastavalt oma soovidele kokku panna juba täna!

Ainukese margina Eestis on ŠKODAl uute autode e-pood, kus leiad ka praeguse OCTAVIA paremate hindadega kui kunagi varem. Sobiva OCTAVIA saad osta kodust lahkumata ja soovi korral toome auto koju kätte.

KONFIGURAATOR 
 E-POOD
 
Infot on piisavalt ja tundub, et on aeg tulla proovisõidule!