Škoda ärikliendile

Škoda pakub äriklientidele terviklahendust sõidukite hankimisel ja järelteenindamisel. Oleme Sinu ettevõttele usaldusväärne ja pikaajaline koostööpartner.

Meie automudelite hulka kuulub 8 erinevat mudelit ning pakume nii bensiini-, diisli-, elektri-, hübriidi ning CNG kütustel sõitvaid autosid, mis annab Sinu ettevõttele veelgi suurema valikuvõimaluse, olenemata autopargi suurusest.

Lisaks pakume teenuseid läbi Baltikumi, autosid on võimalik soetada ning teenindada nii Eestis kui ka kogu Baltikumis.

Miks on paljud ettevõtted valinud Škoda?

Škoda tehnoloogilised lahendused aitavad kokku hoida autopargi kuludelt ja säästa keskkonda. Škoda mudelid on ennast aastakümnete jooksul väga hästi tõestanud erinevates valdkondades mobiilsusvajadusi rahuldades. (operatiivteenistused, taksondus, rallisport, erakasutus jne.) Škoda pakub oma klientidele ka Pan-Balti lahendusi üle Škoda diilervõrgu terves Baltikumis, mis annab ettevõtetele parema võimaluse koordineerida asju tsentraalselt ühest riigist.

Škoda on nagu “rätsepaülikond”. Igal kliendil on võimalik endale isikupärane auto komplekteerida just nii nagu nad seda ise vajavad, sõlmida kokkuleppeid suuremateks läbisõitudeks, laiendatud garantiiks, pikemateks perioodideks jne.

Škoda mudelid hoiavad hästi hinda järelturul ning autovahetus ei too kaasa täiendavaid kulusid.

Škoda on madalaimate ülalpidamiskuludega automark Eestis (Kantar Emor 2022 Car Brand Health uuringus osalenud inimeste hinnangul).

 

AUTOMAKSU KALKULAATOR

  • Henri Rahuoja

    Suurkliendihaldur / Müügikonsultant

    tel: +372 56 807498

    mob: +372 56 807498

Võta ühendust
*
*
*
Vormi saatmisega nõustud, et Sinuga võetakse selle päringuga seoses märgitud kanalite kaudu ühendust. Me töötleme Sinu isikuandmeid kooskõlas Privaatsustingimused ja Küpsised kirjeldatuga.