Uuest Fabiast ning Vision X - kõik, mida oodata Genfi autonäituselt!

Värksenduskuuri läbinud Fabia – esimesed pilguheited tulevikku!

Saa osa esimestest vihjetest, milline saab olema uus Fabia. ŠKODA üks best-selleritest läbib uuenduskuuri, mille esmaesitlus on planeeritud märtsis toimuval Genova Motor Show’l.  

Suurimateks uudisteks on uuenenud esiosa kujundus ning senisest rohkem juhiabisüsteeme. Nii on FABIA pardal sellised targad abilised nagu Rear Traffic Alert ja Blind Spot Detection.

Olenevalt varustusastmest saab FABIALE nüüd tellida valgusdioodidel esituled, ka tagatuled on viidud valgusdioodidele.

Rõhku on pandud ka interjööri uuendamisele - mugavam ja luksuslikum kui varem. Meelelahutus- ja navigatsioonisüsteem on endale saanud aga 6,5-tollise puutetundliku ekraani.

Jõuallikate valikus on neli bensiinimootorit, kõigi nende töömaht on üks liiter ning töötavate silindrite arv kolm. Sõltuvalt variandist on mootori võimsuseks 60 kuni 110 hobujõudu, nende vahele jäävad ka 75- ja 95-hobujõulised "südamed".

Kõige võimsama mootoriga autole saab soovi korral tellida ka 7-käigulise kahe siduriga automaatkäigukasti.

Diiselmootorite valik ei ole hetkel teada, võimalik on, et Fabia saab endale uue 1,6-liitrise diisli senise 1,4-liitrise asemel.


Heida esimene pilk uuenenud Fabiale!

Refereeritud tekst on pärit Auto24 lehelt - pikema kirjelduse jaoks uuri SIIT

Kuid see ei ole ainus uuendus, mida ŠKODA märtsis esitleb - Škoda Vision X: moodne hübriidajamiga krossover, mida näeb Genfi autonäitusel!

ŠKODA astub suure sammu keskkonnasõbralikumasse tulevikku ning esitleb sel kevadel Genfi autonäitusel oma uut hüübriidajamiga krossoverit Škoda Vision X. Ideeauto peaks tootmisse jõudma mõne aasta jooksul. Škoda Vision X näitab tootja uut disainikeelt. Autol on võimsad proportsioonid ja ruumilised pinnaviimistlusefektid. Sõitjateruumis on põnevad valguslahendused ning võimalus varieerida värve oma soovi järgi. 

Konkreetse kujundusjoonega välisdisaini ilmestavad selged pinnavormid, mis toovad hästi esile FlexGreen-värvitooni hübriidmudeli dünaamilise iseloomu.

Škoda Vision X interjöörikujundus väljendab ilmekalt tootja uut disainikeelt. Sõitjateruumis loob jõulise mulje lai, ergonoomilise kujundusega näidikulaud koos eraldiseisva värviekraaniga

Kontrastvärvi, antratsiithall katus lisab välimusele sportlikkust. Jõulise ilme loovad iseloomuliku disainiga põrkerauad, laiad astmelauad, suur klaasist panoraamkatus ning 20-tollised valuveljed. Nurgeliste joontega disain on inspiratsiooni ammutanud traditsioonilisest Tšehhi klaasikunstist. 

Põhjalikuma artikli uue ŠKODA Vision X-st leiad SIIT