UUENDATUD SUPERB ON ESIMENE ŠKODA SEERIAMUDEL, KUS VÕETAKSE KASUTUSELE TÄIS-LED-MAATRIKSESITULED JA DÜNAAMILISED VALGUSTUSFUNKTSIOONID

 

› Täis-LED-tagatuled koos dünaamiliste suunatuledega parandavad nähtavust 
› Uuendatud SUPERBi maailma-esmaesitlus toimub maikuus jäähoki MM-võistluste ajal Bratislavas

ŠKODA uuendatud lipulaev SUPERB on margi esimene seeriamudel, mis saab uuenduslikud täis-LED-maatriksesituled. Uuendatud mudel saab olema veelgi turvalisem ja mugavam. Disainivisandi ja video avaldamisega annab Tšehhi autotootja esimese vihje uute täis-LED-maatriksesitulede, uue disainiga LED-udutulede ning dünaamiliste suunatuledega varustatud täis-LED-tagatulede kohta. Uuendatud ŠKODA SUPERBi maailma-esmaesitlus leiab aset maikuus Slovakkia pealinnas Bratislavas toimuvate jäähoki MM-võistluste ajal. ŠKODA AUTO on nende võistluste peasponsor juba 27. korda. 

Täis-LED-maatriksesitulede visand näitab uuendusliku valgustussüsteemi disaini lähemalt. Süsteem ise koosneb LED-moodulist lähi- ja kaugtulede tarvis, kolmest täiendavast LED-segmendist kaugtulede jaoks ning kannab korpusel kirja „ŠKODA Crystal Lighting“. Kitsas LED-riba toimib suunatuledena, päevasõidutuledena ja gabariidituledena. Nende ribade kohal on veel näha nõelakujulised LED-struktuurid, mis on uue, animeeritud Coming/Leaving Home-funktsiooni osa. Sõiduki avamisel ja lukustamisel lülitab see funktsioon automaatselt esi- ja tagatulede teatud osi kindlas järjekorras sisse ja välja. 

Esimest korda ŠKODA SUPERBil on tagatulede osaks dünaamilised suunatuled, mis süttivad väljapoole „jooksvate“ tuledena. Need muudavad välimuse dünaamilisemaks, on kaasliiklejatele paremini nähtavad ning parandavad liiklusohutust. 

ŠKODA SUPERB on Tšehhi autotootja lipulaev ning sellel on olemas kõik värskemad uuendused turvalisuse, sõidumugavuse, suutlikkuse ja keskkonnasõbralikkuse alal, mis toovad keskklassi sõidukile paljud varem ainult luksusautodel nähtud võimalused ja seadmed. 

Värskendatud ŠKODA SUPERBi maailma-esmaesitlus toimub mais Slovakkia pealinnas Bratislavas peetavatel jäähoki MM-võistlustel.