Unistusteni sõidutab ŠKODA Tallinn

UNISTUSTENI SÕIDUTAB ŠKODA TALLINN ????

Eestis on sadu lapsi ja nende peresid, kelle päevad mööduvad raske haiguse tõttu kurvalt haiglaseinte vahel. Aitame täide viia nende laste unistused ning veeta üks tõeliselt tore päev.

Nüüdsest on tänu ŠKODA Tallinnale Minu Unistuste Päeval rattad all ning see koostöö aitab meil raskelt ja krooniliselt haigete laste unistusi veelgi paremini ellu viia.

Minu Unistuste Päeva kommunikatsioonijuht Ave: "Oleme automüüjate seast otsinud pikalt head koostööpartnerit, kes jagab meiega sarnaseid väärtusi ning hindab tööd, mida teeme selleks, et toetada meie sihtgrupi laste ja nende lähedaste vaimset tervist. Oleme siiralt tänulikud, et ŠKODA Tallinn toetab meie tegemisi ka keerulistel aegadel ????❤."

ŠKODA Tallinn esindaja Agata Rosenberg pikalt ei mõelnud, et koostöö saaks sündida. Rosenberg räägib: “ŠKODA bränd on alati teinud kõik selleks, et autod oleksid peresõbralikud ja turvalised laste jaoks. ŠKODA Tallinna meeskonnas hindame kõrgelt tervist ja lapsevanematena hoolime lastest väga. Meie jaoks on see võimalus panustada, sest tervist ei saa osta ühegi raha eest! Anname endast parima, et laste silmad säraksid veelgi rohkem!"

Fotol: ŠKODA Tallinn esindaja Agata Rosenberg (vasakul) ja Minu Unistuste Päeva kommunikatsioonijuht Ave Pilt (paremal).

#skodatallinn #skodasuperb #minuunistustepaev #unistusteebimet

Aita koos meiega! www.minuunistustepaev.ee