VAATA HINNAKIRJA     

                                                                                                                                                   KÜSI PAKKUMIST

                                                                                                                                               BRONEERI PROOVISÕIT

Škoda Octavia mudelit on aastast 1996 müüdud üle 7 miljoni! Ta on paljude EL-i riikide populaarseim mudel! Võitnud üle 50 rahvusvahelise auhinna!

 

Miks valida UUS Škoda Octavia?

Muljetavaldav moodne disain:

Luba Škoda Octavia värskel ja emotsioone väljendaval disainil end kaasa haarata. Saledad jooned, kristallmotiiviga LED-esituled ja tagatuled ning elegantne kupeelik siluett annavad autole modernse ja dünamiilise võlu;

Mitmekülgne sõitjateruum igaks elujuhtumisks:

Octavia pole tuntud üksnes mitte iseloomuliku disaini, vaid ka praktilisuse poolest. Sind tervitavad kõrgkvaliteetsed materjalid, mahukas pakiruum, mitmesugused ühendusvõimalused ja moderne tehnoloogia, sõltumata sellest, kas lähed lastega reisile või üksi pikale töösõidule;

Sinu rahu ja vaikuse oaas:

Elu võib mõnikord pingeline olla, kuid mitte Octavias. Tunne end mugavalt ergonoomilistel istmetel, millel on nii soojenduse kui ka jahutuse funktsioon, vali CANTON-preemiumhelisüsteemist oma lemmiklugu ning naudi sõitu.

Turvalisus on meile tähtis:

Uusimad juhiabisüsteemid ja täiuslikult häälestatud veermik muudavad autosõidu ohutuks. Kui kokkupõrge osutub vältimatuks, kaitsevad sõitjaid kuni 10 turvapatja, avariipidurdussüsteem ja turvasüsteem Crew Protect Assisrt, rääkimata jäigast kerest ja suurtest deformatsioonipuhvritest.

Uudne tehnoloogia

Octavia pole üksnes uskumatult praktiline, ruumikas ja mugav, vaid ka varustatud uusimate tehnoloogiatega, mis viivad sõidukogemuse uuele kõrgusele.

5 aastat garantii!
5 aastat mobiilsusgarantii!
3 aastat värvikatte garantii!
12 aastat läbiva korrosiooni garantii!

Küsi personaalset pakkumist
*
*
*
Mind huvitab
Vormi saatmisega nõustud, et Sinuga võetakse selle päringuga seoses märgitud kanalite kaudu ühendust. Me töötleme Sinu isikuandmeid kooskõlas Privaatsustingimused ja Küpsised kirjeldatuga.