Sina ja Škoda rubriik - Tomi Rahula!


Milline oli sinu esimene auto?

Esimene auto oli mul Toyota Corolla Sport Coupe ’84. See oli siis kui mina selle sain (1994) ja on tänaseni eriline mudel kuna neid ei toodetud nende ebapopulaarsuse tõttu palju ning pole ka väga palju enam alles.

 

Kuidas hindad oma sõidustiili? Kas oled pigem rahulik kulgeja või soovid kiiresti ning optimaalselt punktist A punkti B jõuda.

Ma liigun “omas tempos”, mis tähendab, et ma jõuan sihtkohta lubatud ajal.

 

Kui tihti üldse autoga sõidad? (Pigem lühemaid linnasõite või pikemad?)

Juba väiksena mu vanemad reisisid palju autoga, sõitsime Ladaga terve NSVL-i läbi ja väga mõnus oli - sellest ka minul autoga sõitmise pisik.Veedan autos päris palju aega ja mulle meeldib väga autoga sõita ning reisida, eriti just pikemad reisid Eestist väljapoole. Aastane läbisõit on mul keskmiselt 40000km.

 

Kas sa autos raadiot kuulad või eelistad vaikust? Milline on sinu lemmik raadiokanal?

Nii ja naa. Olen ise nii palju muusikaga koguaeg seotud, et pole tavaline kui autos on vaikus. Samas kui tuleb isu raadiot kuulata, siis kuulan mida iganes. SkyPlusist Klassikaraadioni, mille isu hetkel on...

 

Mida arvad Škodast?

Arvan, et tegu on väga mugava sõiduriistaga. Olen sõitnud vaid Kodiaqiga ning selle põhjal julgen väita, et Škoda on kvaliteetne auto ning hind on mõistlik.