ŠKODA Tallinn on uue olümpiaala autopartner! 

Sellest suvest vurab Eesti teedel Tokyo olümpiamängudel dedbüüti tegeva 3x3 korvpalli kirjadega Superb, mis liigutab inimesi ja varustust ühest suvisest Alexela 3x3 korvpalli Eesti meistrivõistluste etapist teisele. 

„Hetkel ma ei oska isegi ennustada mitutuhat kilomeetrit saab sel suvel Eesti teedel kokku sõidetud, sest etapid on pea igal suve nädalavahetusel ja mõnel juhul ühel päeval ka kahes eri Eesti kohas“ ütles Eesti Korvpalliliidu 3x3 korvpalli valdkonna juht Reigo Kimmel, kes möödunud laupäeval aitas korraldada nii Keila kui Väike-Maarja 3x3 turniire. 

Kimmeli sõnul on Superb spordivõistluste korraldajatele kõige sobilikum auto kogu Škoda mudelivalikus. „Mõnikord pean sõitma koos perega, teinekord viima paarsada kilo lippe ja bännereid ühest kohast teise – Superb on selleks kindlasti parim valik. Kui mul oleks vahendeid, et osta ENYAQ iV, siis pigem ostaks kaks Superbi, kuigi tõenäoliselt on kaugem tulevik vaid elektriautode päralt,“ hindas Kimmel. 

ŠKODA Tallinn esindaja Agata Rosenbergi sõnul on ŠKODA bränd alati spordiusku olnud. "Meil on heameel mööda Eestit kaasa sõita ja panustada 3x3 korvpalli! On huvitav aeg ja Eesti korvpalli tulevik on kindlasti põnev“, sõnas Rosenberg. ŠKODA Tallinn nimelised väljakud on kuni augustini kõikidel Alexela 3x3 Eesti meistrivõistluste etappidel. ŠKODA on 2018 Eesti Korvpalliliidu ametlik autopartner.