> Neljanda põlvkonna FABIA jätkab sportlike elustiilivariantide traditsiooni

> Sportlik välimus arvukate mustade elementide ja ainulaadsete MONTE CARLO küljekarpidega

> Sportlik interjööridisain punaste aktsentide ja süsinikumustriliste elementidega
 

Mladá Boleslav, 16. veebruar 2021 –  ŠKODA AUTO avalikustas mitu ametlikku disainivisandit, pakkudes esimese põgusa pilgu uuele FABIA MONTE CARLOle. Sportlik elustiilivariant debüteeris 11 aastat tagasi teise põlvkonna FABIAga. Iseloomulikud musta värvi MONTE CARLO elemendid toovad esile neljanda põlvkonna FABIA märkimisväärselt emotsiooneäratavamaid jooni ja dünaamilisi proportsioone. Süsinikumustrilised elemendid ja punased ehisliistud ilmestavad sportlikku interjööri.

Uue ŠKODA FABIA MONTE CARLO välimuse visand näitab, kuidas selle mudeliversiooni iseloomulikud detailid täiendavad uue FABIA emotsiooneäratavat disaini ja dünaamilist väljanägemist. ŠKODA esivõre raam on samasugune läikivmust nagu spoilerirant eksklusiivsel, suure õhuvõtuavaga esikaitseraual. Ka sportliku tagakaitseraua all paiknev difuusor ja tähed tagaluugil on musta värvi, samuti küljepeeglite korpused, aknaraamid, küljekarbid ja tagaspoiler. Esitiibu kaunistavad MONTE CARLO märgid.

Interjööris domineerib must värv. Reguleeritava kõrgusega sportistmetel on integreeritus peatoed, kuna kolme kodaraga sportlik multifunktsionaalrool kannab MONTE CARLO märki. Rooli, käsipiduri hoova ja käigukangi nahkkatetel on mustad tepingud. Stiilsed punased aktsendid hakkavad silma istmekatetel ja armatuurlaua horisontaalsetel ehisosadel, samuti keskkonsoolil ja massiivsetel uksekäepidemetel. Süsinikumustrilised elemendid rõhutavad esiuste käetugesid ja armatuurlaua alaosa.

ŠKODA sportlikud elustiilimudelid on kandnud MONTE CARLO nime aastast 2011. Nende mustad keredetailid, sportlik interjöörikujundus ja täiendatud põhivarustus meenutavad ŠKODA edu legendaarsel Monte Carlo rallil. ŠKODA juurutas selle varustusvariandi 11 aastat tagasi teise põlvkonna FABIAga. Hiljem sai MONTE CARLO versiooni tema järeltulija, aga samuti CITIGO, YETI ja RAPID SPACEBACK.
ŠKODA valikus on praegu olemas SCALA MONTE CARLO ja KAMIQ MONTE CARLO ning peatselt pikeneb see rivi uue neljanda põlvkonna FABIA võrra.