Olümpiaala kirjadega ŠKODA SUPERB vurab sel suvel Eestis üle 10 000km

ŠKODA Tallinn toetab nendel olümpiamängudel debüüti tegevat 3x3 korvpalli, mille raames võib Eesti teedel näha Alexela 3x3 korvpalli Eesti meistrivõistluste reklaamidega ŠKODA SUPERBi, millega sõidab Eesti Korvpalliliidu 3x3 korvpalli valdkonna juht Reigo Kimmel.

„Tänaseks on üle 7000km seljataga, kuna suvised 3x3 korvpalli meistrivõistluste etapid on erinevates Eesti otstes. Tallinn, Võsu, Haapsalu, Kääriku, Rakvere, Abja-Paluoja, eelmisel nädalavahetusel Kanepi, sel nädalal Kohtla-Järve ja Kohila – need on vaid mõned etapid, kus sel suvel 3x3 turniirid on toimunud,“ ütles Kimmel, kelle sõnul on SUPERB parimaks valikuks kõigile, kel auto on vaja lippe, palle, bännereid ja muud varustust täis toppida ning aeg-ajalt ka kogu pere etapile sõites autosse lahedalt ära mahutada.

Lisaks 3x3 korvpalli etappidele kaardistab Eesti Korvpalliliit koostöös Eesti Spordiregistriga kõiki korvpalli väliväljakuid, mille raames on Basket3x3.ee korvpalliväljakute kaardile lisatud juba üle 1000 korvpalliplatsi. „Täiesti võimalik, et mõnda korvpalliplatsi külastades on pildinurka jäänud ka 3x3 kirjadega SUPERB,“ lisas Kimmel, kelle sõnul on korvpalliplatside kaarti tänaseks vaadatud üle 82 000 korra. Sel nädalal, kui laupäeval mängitakse Alexela 3x3 EMV etappi Kohtla-Järvel, plaanib Kimmel kaarti täiendada Ida-Virumaa korvpalli õueplatsidega.

Laupäeval, 24. juulil tegi 3x3 korvpall debüüdi TOKYOS, kus esimesed selle ala medalivõitjad selguvad 28. juulil. Eesti küll ei pääsenud 8 riigi sekka, kes olümpiale said oma koondise saata, kuid juba septembris suundub Eesti 3x3 korvpalli meeste koondis Prantsusmaale, Eiffeli torni ees peetavatele FIBA 3x3 korvpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile, kuhu pääses Euroopast vaid 12 riiki. Lisaks mängivad Eesti noortekoondised augusti lõpus FIBA U18 3x3 maailmameistrivõistlustel Ungaris ning 17.-19. september FIBA U17 3x3 Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril Portugalis.

Škoda on Eesti Korvpalliliidu koostööpartner aastast 2018!