Kolm nippi, kuidas autoga partneri silmis pluss punkte koguda.

Me kõik jagame armastust auTode vastu – aga kas sa teadsid, et auto saab parandada ka sinu armuelu!

Iga päev on hea päev, et jagada oma armastus kõige kallimatega. Kuid mingi salapärane aura saadab seda ühte veebruari ja ühte märtsikuu päeva, mis kannustab tegudele! Siis ei tasu karta oma emotsioonidel täiel rinnal välja paista ning fantaasial lennata. Meil on mõned nipid Teile, kuidas seda teha võiks:

1. Kõige lihtsam õnnestumise retsept oma kallima üllatamiseks – ilus lillekimp koos meeldiva õhtusöögiga tema lemmikrestoranis! Tõsi, kogu see romantika võib juba eos vett vedama minna kui minek sinna on ühistranspordiga. Ole džentelmen – pane varakult sisse istmesoojendus, sõida talle töö ukse ette ning ava elegantselt uks. Ära unusta säilitada ka džentelmenlikku käitumist liikluses – viisakas juht ja oskuslik parkija avaldavad alati muljet. 

2. Seista lillepoe järjekorras rooside järgi või Selveri kassas šokolaadikarbiga – ei midagi uut. Eks tõde ole tõesti see, et ükski naine ei solvu kauni lillekimbu peale – kuid teemantid töötavad paremini! Kui sa oled oma tunnetes täiesti kindel ja soovid seda ka talle näidata, üllata teda uue autoga! Auto kingituseks pole pelgalt märk sinu armastusest vaid kinnitus, et sa soovid talle parimat. Et ta tunneks end alati mugavalt ning turvaliselt. Kuid selleks, et vältida piinlikku olukorda – proovi enne välja uurida ta lemmikvärv.