UUS KODIAQ RS on tutvumiseks ŠKODA Tallinn esinduses

  • Veelgi rohkem võimsust ŠKODA esimesele linnamaasturile tema pikaaegses RS-peres
  • 2.0 TSI EVO-põlvkonna bensiinimootor arendab 180 kW (245 hj)
  • Sportlik välimus: uued 20-tollised veljed, mudelile ainuomane dünaamilise disainiga esikaitseraud ja RS-ile tüüpiliste detailidega interjöör

Rohkem võimsust ja vähendatud kaal valiku tippmudelile ŠKODA KODIAQ RS: uus 2.0 TSI bensiinimootor arendab 180 kW (245 hj) ning annab linnamaasturile veelgi parema suutlikkuse. Läikivmustad keredetailid ja uued 20-tollised valuveljed Sagitarius ei jäta kahtlust, et KODIAQ kuulub ŠKODA RS-perekonda. Sportlik linnamaastur saab põhivarustusena LED-maatriksesituled. Musta Suedia-kattega sportistmed koos kontrasttoonis punaste ehisõmblustega ning samast materjalist uksepolstrid koos mustade rombimustriga tepingutega iseloomustavad KODIAQ RS-i interjööri.

KODIAQ RS-i uus 2.0 TSI bensiinimootor pärineb Volkswageni kontserni EVO-põlvkonnast. Võimsus kasvas 4 kW (5 hj) võrra ja on nüüd 180 kW (245 hj), kuna mootori kaalu vähendati enam kui 60 kg võrra.


Välimuse mustad disainielemendid ja uued, optimeeritud aerodünaamikaga veljed

Sportlikud mustad disainielemendid on RS-perekonna liikmetele tüüpilised. Uue disainiga kuusnurkne ŠKODA esivõre oma laiade topelt-püstribidega saab KODIAQ RS-il läikivmusta viimistluse. Selle külgedele jäävad põhivarustusse kuuluvad kitsad täis-LED-maatriksesituled. Ka aknaraamid ja katusereelingud on säravmustad, kuna RS-ile ainuomase kujuga kaitserauad on kerega samas toonis. Eelkäijaga võrreldes on KODIAQ RS-il nüüd ainult sellele mudelile iseloomulik, dünaamilise disainiga esikaitseraud. Tagaosas asub – nagu kõigil ŠKODA RS-mudelitel – kogu sõiduki laiune helkurriba. RS-i logo võib leida tagaluugilt ja ŠKODA esivõrelt. 20-tollised metallikmustad poleeritud valuveljed Sagitarius koos aerodünaamiliste ilukilpidega kuuluvad põhivarustusse.

Digitaalne näidikuplokk koos kuvaprofiiliga Sport ja interjööri kontrasttoonis punased ehisõmblused

Digitaalne näidikuplokk on KODIAQ RS-il põhivarustuses. See tervitab juhti RS-ile ainuomase välimusega ja pakub täiendavat viiendat kuvaprofiili Sport, kus spidomeeter ja tahhomeeter saavad keskse rolli.
Integreeritud peatugedega sportistmed kaetakse musta Suedia-mikrokiudkangaga, mida kaunistavad kontrasttoonis punased ehisõmblused. Esiistmetele on tikitud ka punane RS-i logo. Punaseid tepinguid võib leida ka armatuurlaualt ja ustel paiknevatelt käetugedelt. Sarnaselt istmetele on uksed samuti polsterdatud musta Suediaga, mida kaunistavad mustad rombimustriga tepingud.

AVASTA KODIAQ RS KONFIGURAATORIS