Käepärane ning mugav sisaldades kõige kaasaegsemaid tehnikasaavutusi. See on täiendatud Škoda Kodiaq - suurim linnamaastur Tšehhi autotootja valikus. Uustulnuk on säilitanud mudeli traditsioonilised tugevused nagu ruumikas interjöör, suur valik erinevaid kütusevariante ning suurepärane hinna kvaliteedi suhe. Järgnevalt vaatleme, mida uut linnamaastur Škoda Kodiaq seekord pakub.

 

Rohkem emotsiooni

Uus disain annab linnamaasturile jõulisema väljanägemise. Tõstetud kapott ja ümberkujundatud iluvõre lisab iseloomu. Samal ajal on ŠKODAL õnnestunud tõhusamaks muuta ka KODIAQ aerodünaamikat, mille tulemusena eraldub vähem heitgaase ja väheneb kütusekulu. Uus tagaspoiler annab autole sportlikuma välimuse. Jõulist ja tugevat olemust rõhutavad 20-tollised rattad.

                                  

 

Uued istmed

ŠKODA on hoolitsenud selle eest, et esiistmetel reisijad tunneksid end ka pikki sõite tehes mugavalt. KODIAQ interjööri saab valida ergonoomilised ventileeritavad massaažifunktsiooniga istmed, mis on kaetud vastupidava perforeeritud nahkpolstriga. Keskkonnast hoolivad kliendid saavad valida ka Eco nahkpolstri, mida valmistatakse ümbertöödeldud materjalidest.

 

Kaasaegne tehnoloogia

Virtuaalne armatuurlaud, parendatud audiosüsteem ja ühtlane salongi valgus on vaid mõned KODIAQ tehnoloogilised uuendused. Erilist tähelepanu väärib juhiabi süsteem, mis liiklusõnnetuse korral aitab suuremaid kahjustusi ära hoida. Innovaatiline uuendus on ka täis-LED-maatriks esituled, mis kohandavad automaatselt valguse tugevuse vastavalt teistele liiklejatele kaugusele.

 

Võimsad mootorid

Uuendatud KODIAQ linnamaasturi mootorid on saadaval vahemikus 150-245 hobujõudu. Mootorite tipus on uus RS versioon, mis on tänu bensiinimootorile võimsam kui kunagi varem. Populaarsed diiselmootorid on ka loomulikult endiselt saadaval.

UUS KODIAQ

KODIAQ HINNAKIRI

TUTVU TELLITUD LAOAUTODEGA

BRONEERI PROOVISÕIT UUE KODIAQ MUDELIGA