› ŠKODA edasiarendatud disainikeel tagab silmatorkavama välimuse
› Kitsamad esituled esimest korda koos täis-LED-maatrikstehnikaga
› Parendatud aerodünaamika ja heitgaaside väiksem CO2 sisaldus
› Jätkusuutlikud materjalid ja rohkem mugavusi reisijateruumis
› EVO põlvkonna tõhusad mootorid
› Kaasaegsed juhiabisüsteemid ning teabe- ja meelelahutussüsteemid

 

Neli aastat pärast turuletulekut läbib ŠKODA KAROQ uuenduskuuri. ŠKODA värskendas oma teise linnamaasturi mudelivalikut, tagamaks sellele jätkuvat edu. Lisaks veelgi viimistletud disainikeelele saab kompaktne linnamaastur uuenduse käigus endale jätkusuutlikud materjalid, uue tehnika ja tõhusamad mootorid praegusest EVO põlvkonnast. KODIAQi väiksem vend oli ŠKODAle tarnete hulgalt teine mudel nii aastal 2020 kui ka 2021. aasta esimesel poolel, jäädes alla vaid OCTAVIAle.

Thomas Schäfer, ŠKODA AUTO tegevjuht: „Rohkem kui poole miljoni müüdud autoga on KAROQ meie margi edu võti. Selle jätkumiseks oleme autot veelgi edasi arendanud: tal on nüüd värskem disain ja optimeeritud aerodünaamika koos uusimate juhiabisüsteemide ning teabe- ja meelelahutussüsteemidega. Olen veendunud, et see tervik võimaldab meil KAROQi edulugu jätkata.“

Värske disain, täiustatud aerodünaamika ja jätkusuutlikud interjöörimaterjalid
ŠKODA jätkas uuendatud KAROQi tarvis oma disainikeele edasiarendamist ning linnamaastur näeb veelgi efektsem välja. Laiem ja nüüd kuusnurkne ŠKODA esivõre, kitsamad esi- ja tagatuled ning optimeeritud aerodünaamikaga valuveljed koos mustast plastist Aero-ilukilpidega on põhilised pilgupüüdjad. Uued veljed, õhuvoolu suunavad ribid tagaakna juures ja uus tagaspoiler aitavad parandada auto aerodünaamikat ja seeläbi vähendada heitgaaside CO2 sisaldust. Interjöör on saanud uued polstrid, soovi korral valmistatakse need jätkusuutlikest materjalidest. KAROQile on lisandunud uut tehnikat, näiteks täis-LED-maatriksesituled ja laienenud on samuti juhiabisüsteemide valik. Krooniks kõigile uuendustele on viis tõhusat mootorit Volkswageni kontserni EVO põlvkonnast. Kaks diislit ja kolm bensiinimootorit katavad võimsusvahemiku 81 kW (110 hj) kuni 140 kW (190 hj). 2.0 TSI arendab 140 kW võimsust ning on mõeldud ainult nelikveolisele KAROQ SPORTLINE’ile. 2.0 TDI võimsusega 110 kW on saadaval nii esi- kui ka nelikveolistele versioonidele.

2017. aastal turule toodud KAROQ oli ŠKODA teine linnamaastur. Selles on olemas kõik ŠKODAdele tüüpilised omadused: avar siseruum, kõrge praktiline kasutamisväärtus ja eeskujulik omaduste-hinna suhe. 

ŠKODA KAROQi hinnad avaldatakse jaanuaris 2022 ning esimesed autod jõuavad Eestisse märtsis 2022.