Škoda Tallinn on Unistuste Päeva suurtoetaja

Aasta tagasi alanud koostöö "Minu Unistuste Päev" fondiga on olnud erakordselt meeldiv ja produktiivne ning kulmineerus aasta lõpus sellega, et suunasime traditsioonilised jõulukingid heategevuseks ning annetasime Unistuste Päeva fondile 4000 eurot.

"Minu Unistuste Päev" esindaja Ave Pilt: "See teeb Škoda Tallinnast meie suurtoetaja ja püsiannetaja, sest lisaks aastalõpu annetusele on tänu Škoda Tallinnale meil igapäevasteks toimetusteks rattad all ning ettevõte aitab unistuste päevadel oma autopargiga laste imelisi unistusi täita. Suur aitäh Škoda Tallinn, et väärtustate Unistuste Päeva tegevust ning olete meie püsitoetaja aastaringselt. Hindame seda väga kõrgelt, sest jätkusuutlikuks tegutsemiseks ja haigete laste unistuste täitmiseks vajame oma heade toetajate abi. Aitäh, et olete meie jaoks olemas!"

„Väärtustame väga, mida "Minu Unistuste Päeva" fond haigete laste vaimse ja emotsionaalse tervise heaks teeb. Viimased aastad on meile meelde tuletanud, mis on elus tõeliselt oluline. Sel aastal oli meie pühadesoov täis hoolt ja soojust! Meil oli suur rõõm teha oma klientide ja sõprade nimel annetus heategevusfondile „Minu Unistuste Päev". Iga unistuse täitumine algab väikesest valguskiirest! Üheskoos oma klientidega saame unistustele anda tiivad ja kinkida väärtuslikke hetki, mis jäävad!“ räägib Škoda Tallinna turunduse ja kliendisuhete juht Agata Rosenberg.

 

ŠKODA Tallinn on Eesti suurim Škodade edasimüüja, mille esindusest leiad alati säravad ja abivalmid inimesed sind ootamas.

MINU UNISTUSTE PÄEV