ŠKODA KAROQ - kas õnnestub olla uus südametemurdja?

Eelmisel nädalal sai Eestis esmakordselt näha uut ŠKODA mudelit KAROQ’i, mida meie kutsume oma majas „kompaktmaasturiks“. Kas Karoqist võib saada uus Eesti armastatuim mudel ning kas Octavia peaks end tundma veidi ohustatuna? Seda saame ennustada alles uuel aastal, uue Karoqiga saab aga teha tutvust teha juba veidi varem!

Uuel KAROQ’il on peale oma suurema venna KODIAQi  äravahetuseni sarnase välimuse ka muid ŠKODA’le omaseid lahendusi. Nimelt peale uue digitaalse näidikupaneeli ja imposantse mootorivaliku jätkatakse selle mudeli puhul ŠKODA nutikate lahenduste rada. Uue LED paketiga on näiteks võimalik uste sisse saada lisavalgustus.  

Peale kavala „Škoda“ brändingu aitab ta Teil meie kliimas nii mõnigi kord vältida lompi astumist – nii on kuiva jalaga koju jõudmine garanteeritud. 

Meeldiva üllatuse teeb KAROQ ka oma hindade ning varustusastmega. Nimelt on mõeldud mitme erineva kliendiprofiili peale.

Võimeka linnasõiduki  1.0 TSI 85kW automaatkastiga saab Elegance varustusastmes kätte juba alates 21 600€. Diiselmootor 1.6TDI 85kW samas varustusastmes alates 24 100€.

Kliendile kelle sõidud varieeruvad linna ja maantee vahet saab pakkuda truuks kaaslaseks 1,5 TSI ACT DSG 110kW automaatkäigukastiga KAROQi  korralikus Ambititon varustusastmes alates 22 900€ (neliveolise variandi eest peab juurde tasuma 2300€).

Diiselmootorite puhul on valik veelgi suurem – 2.0TDI mootorit saab nii esiveolisena, nelikveolise 110kW ja nelikveolise 140kW. Hinnad siis vastavalt Ambition varustusastmel alates 23 600€ kuni 29 400€.

Saladuskatte all julgeme meie ŠKODA TALLINNA klientidele öelda, et kuigi esimesed salongiautod jõuavad Eestise pigem 2018 aasta esimestel päevadel, siis on ka erandeid!

Meil on hea meel kutsuda Teid eksklusiivselt kohtuma KAROQiga veidi varem! Kui soovid olla esimene – anna meile päringuna teada! Kas soovid olla esmatutvuja, soovid hinnapakkumist või mõlemat!

Meil on hea meel kutsuda Teid eksklusiivselt kohtuma KAROQiga veidi varem! 

Saladuskatte all julgeme  ŠKODA TALLINNA klientidele öelda, et kuigi esimesed salongiautod jõuavad eestise pigem 2018 aasta esimestel päevadel, siis on ka erandeid!

Kas soovid olla esmatutvuja, soovid hinnapakkumist või mõlemat, anna meile teada!