Tere tulemast perekonda, Škoda Kamiq!

Me oleme teda juba pikalt oodanud ja nüüd ta on kohal!

Esimesena KODIAQ´i triumf, millele järgnes tema väikevend KAROQ ja nüüd lõpuks saab Škoda linnamaasturite perekond endale pesamuna KAMIQ´i!
 

ŠKODA KAMIQ – SINU REISIKAASLANE LINNASEIKLUSTEL

 

See ongi ŠKODA KAMIQ, uus mudel, mis ühendab endas sitke linnamaasturi ja kompaktse sõiduauto hüved. Ta paistab silma suurema kliirensiga ning pakub autosolijaile rohkem mugavusi ja paremat väljavaadet. Vaata lähemalt, kui hästi see auto sobib linnaellu.

HOOLIV HINGESUGULANE

Moodsad linnad nõuavad moodsaid kangelasi. Kuid pelgalt ajaga kaasaskäimisest ei piisa. Kangelased peavad teadma, kuidas võimalusi ära kasutada ning olla õigel ajal õiges kohas, aga samuti seda, millal on parem oodata ja lasta teistel ees minna. ŠKODA KAMIQile pole oluline finišijoone esimesena ületamine. Peaasi on jõuda sinna naeratades ja õigeks ajaks, tagades samal ajal mõnusa olemise kõigile juuresolijaile.

 

SELGED JOONED JA PUHTAD PINNAD

Sarnaselt moodsale arhitektuurile pälvib ka ŠKODA KAMIQi ajatu disain Sinu tähelepanu vaatenurgast ja valgusest sõltumata. Traditsioonilise C-tähe kujulised, tagatuled on saanud värskendatud vormi, kuid kuulutavad selgelt ŠKODA disainigeenide olemasolu. Dünaamiline ja jõuline välimus on otsekui kokkuvõte kompaktsete linnamaasturite klassi olemusest.

TÄHELEPANELIK OMA ÜMBRUSE SUHTES

Tormakad, pingelised, kärsitud, aga samuti liikumatud ja jäigad – sellised on moodsad suurlinnad. ŠKODA KAMIQi adaptiivne kiirushoidik ja automaatkäigukast suudavad auto kergesti peatada, kui see satub seisvate autode rodu peale ning uuesti liikumist alustada, kui kaasliiklejadki liikvele lähevad. KAMIQ on läbinägelik ja nutikas – ta tunneb ära mitte üksnes autod, vaid ka mootorrattad, mopeedid jalgrattad ja elektritõuksid.

VALMIS UUTEKS SEIKLUSTEKS

Mis on linnas elamise parim osa? Loomulikult sealt minemajooksmine – kui sul on õige kaaslane. ŠKODA KAMIQ on valmis 24 tundi ööpäevas, et viia Sind postmodernistliku ajastu saginast eemale. Katusereelingud on väga käepärased iga kord, kui Sa soovid linnakärast välja pääseda ja natuke lõbutseda. Saad seal hõlpsasti vedada suuski, lumelaudu, golfikeppe või lapsevankrit ilma pakiruumi mahtu kahandamata.

TAGALUUGI HÕLBUS JUHTIMINE

Linnadžungli argielus piisab pakiruumi 400-liitrisest mahust Sinu vajaduste tarvis igati, eriti kui arvestada, et tagaistmete allaklappimisega saab seda mahtu avardada lausa 1395 liitrini. Pakiruumil on veel üks eriti käepärane funktsioon: tagaluuki saab avada ja sulgeda autovõtmelt. Nii säästad kõvasti aega, kui on vaja midagi kiiresti pakiruumi visata või sealt kätte saada.

 

JÕUDEHETKE OTSINGUL

Mõnikord on hea jalg gaasipedaalilt maha tõsta, viivuks peatuda ja lihtsalt lõõgastuda. Pole vahet kas Sa parajasti sõidad või oled puhkamiseks pausi teinud – ŠKODA KAMIQis tunned end alati suurepäraselt tänu kvaliteetsest Suedia-mikrokiust katetega istmetele, mis täiendavad meeldivat sisekliimat.

VILGAS NAGU KASS

ŠKODA KAMIQi kompaktsed välismõõtmed sobivad suurepäraselt kitsastel tänavatel vingerdamiseks ning ostukeskuste parklates olevatele tühjadele kohtadele pugemiseks. Kõrgem isteasend annab parema väljavaate sellest, kui palju Sulle manööverdamiseks ruumi on jäetud, samuti kergendab sisenemist-väljumist.

ALATI LAETUD

Lähed sõitma ja siis meenub Sulle, et mobiiltelefon jäi laadimata! ŠKODA KAMIQ toetab sind USB-C liidestega ja eesistujatele on olemas ka telefonilaegas koos juhtmeteta laadimisega. Pane lihtsalt oma telefon sinna ja las auto teeb ülejäänu ära!

SÕPRADEGA ÜHENDUSES

Auto eSIM hoiab sind ühenduses maailma ja oma sõpradega. ŠKODA KAMIQ saab pidevalt värsket infot teedel toimuva kohta ning oskab Sinu marsruuti isegi muuta, kui ootamatult peaks eespool ummik tekkima. Kiire internetiühendus on WiFi-kuumkoha kaudu kättesaadav kõigile reisijaile nii sõidu ajal kui ka peatust tehes.

KÄSIKÄES LINNALIIKLUSEGA

Võime leida kiiresti vabu parkimiskohti ilma lõputult ringi tiirutamata – kes seda ei tahaks? Linnaliikluse pakutavaid võimalusi saab ŠKODA KAMIQ ära kasutada tänu oma pidevale internetiühendusele – ta oskab nimelt täpselt öelda, kus vaba parkimiskoht Sind ootab.

KESKKONNASÕBRALIK

Täisverelist linnaelu saad elada ka keskkonnasõbralikult, nii et kõik on rahul. Et ŠKODA KAMIQi loojad tunnetasid vastutust kogu ümbritseva maailma ees, seda tõestavad auto moodsatele jõuallikatele, sealhulgas eriti säästlikule gaasimootorile 1.0 G-TEC esitatud karmid nõudmised. KAMIQ on tegelikult esimene ŠKODA linnamaastur, mis maagaasi kütusena kasutab.

ÜLESMÄGE? TÜHIASI!

Kõik teed pole tasased. Õnneks on ŠKODA KAMIQ varustatud nõlvaltstardiabi süsteemiga, nii et järgmisel korral vastumäge sõitu alustades pole tarvis hirmu tunda – auto mootor mäkkeronimisel välja ei sure.

TURVALINE TAASKOHTUMINE

ŠKODA KAMIQ püsib turvaliselt omal kohal ka siis, kui Sina linnas oma asju ajad. Võtmeta avamis-/lukustamis- ja käivitussüsteem KESSY lülitab saatja välja pärast 15-minutilist jõudeolekut, mis vähendab vargusohtu ja säästab samal ajal ka võtme patareid tühjenemisest.

ALATI OLUKORRA PEREMEES

Suurlinnas võib mõnikord päris kitsaks minna. Mõnikord pead auto parkima äärekivi otsa ning siis tulebki kasuks moodsa linnamaasturi suurendatud kliirens. Lisaks sellele suudavad ŠKODA KAMIQi elektroonilised juhiabilised manööverdada sõiduki automaatselt nii sõidusuunaga risti kui ka paralleelselt asuvale parkimiskohtadele. Võta käed roolilt, jalad pedaalidelt ja lase ŠKODA KAMIQil toimetada.