ŠKODA kontseptauto VISION 7S

Esimene VISION 7S interjöörikavand jätab mulje, et kujundus on minimalistlik. Kolmes istmereas jagub ohtralt ruumi kuni seitsmele inimesele. ŠKODA on lisanud ka mõned talle iseloomulikud „lihtsalt nutikad“ lahendused. Uuel kavandil on näha sümmeetrilist „ümber mähitud“ kujundust, mis loob kõikidele sõitjatele turvatunde. Kavand paljastab ka salongi laiust rõhutava usteni ulatuva näidikulaua. Selle ees asetseb suur, eraldi seisev vertikaalselt paigaldatud puuteekraan – ŠKODA puhul esimene selline lahendus.

Kavand tõstab esile sõiduki puutetundliku ekraani, vibreeriva tagasisidega nupud ning optimaalse ergonoomika. Uuel roolil on uuenduslik vertikaalsete kodaratega kujundus. Selle ülevalt ja alt lamendatud kuju võimaldab juhile selget ülevaadet näidikuplokist. Keskse ekraani all on keskkonsool kolme suure vibreeriva tagasisidega pöördnupuga; need moodustavad koos kahe suure nupu ja nende all oleva pöörleva juhtnupuga puutetundliku juhtpaneeli. Juhtpaneeli all asuvad spetsiaalsed kohad, kuhu sõitjad saavad ühendada oma nutitelefoni, et täiendavalt isikupärastada sõidukiga suhtlemist.

VISION 7S maailma esmaesitlus toimub 30. augustil. Sõiduki kujundus annab eelvaate ŠKODA uuest disainikeelest, mis tugineb traditsioonilistele väärtustele – vastupidavus, funktsionaalsus ja autentsus.