ŠKODA AUTO pälvis auhinna COMPANYBEST 2020

 

Euroopa suurim sõltumatu autoalane žürii AUTOBEST andis ŠKODAle auhinna COMPANYBEST 2020. 31 riigi ajakirjanikest koosnev žürii tunnustas autotootja muljetavaldavat arengut rahvusvahelistel turgudel ja uuenduslike tootmiskontseptsioonide juurutamist. Lisaks Kvasiny tehase digiteerimisprojektile dProduction kiitis žürii ka ettevõtte lahendust Mladá Boleslavi tehases, kus MQB- ja MEB-platvormil põhinevaid sõidukeid ehitatakse üksteise kõrval samal tootmisliinil. Peale selle on Tšehhi autotootja müügimenuk ŠKODA OCTAVIA üks finaliste konkursil Best Buy Car of Europe 2021.

ŠKODA krooniti auhinna COMPANYBEST 2020 võitjaks. AUTOBESTi sõltumatu žürii 31 liiget andsid Tšehhi autotoojale auhinna muuhulgas oma turuosa muljetavaldava suurendamise ja ülemaailmse esmaregistreerimiste arvu eest. Žürii kiitis ŠKODAt samuti tema mudelite meeldiva disaini, tootevalikusse lisatud kliendikesksete lahenduste, praktiliste Simply Clever-funktsioonide ja tehniliste uuenduste eest.

ŠKODA teenis žüriiliikmete tunnustuse ka oma nutika tootmiskontseptsiooniga. Mladá Boleslavi tehases valmistatakse elektriajamiga moodulplatvormil MEB põhinevat ENYAQ iV-d ning põikmootoriga moodulplatvormil MQB põhinevaid OCTAVIAt ja KAROQi üksteise kõrval samal tootmisliinil ja maksimaalse paindlikkusega. Lisaks pälvis AUTOBESTi heakskiidu veel projekt dProduction. Sellega viidi Kvasiny tehases sisse süsteem tööjõu digitaalseks juhendamiseks tootmisastmete, dokumentatsiooni ja kvaliteedijuhtimise vallas.

Nende tunnustuste kõrval osaleb uus ŠKODA OCTAVIA olulistel katsesõitudel auhinna Best Buy Car of Europe in 2021 võitja selgitamiseks. Võitja kuulutatakse välja detsembri keskel.

ŠKODA pälvis auhinna ka mullu, kui žürii pärjas digitaalassistent Laura auhinnaga SMARTBEST. Laura hinnati aasta uuenduseks, mis edestas konkurente juhi ja tehisintelligentsi autosisese suhtlemise alal.