Uuendatud KAROQi interjöör on veelgi jätkusuutlikum ja mugavam. Uus, lisavarustusena saadav interjöör Eco sisaldab vegan- ja taaskasutatud materjalidest valmistatud istmekatteid, kuna täiendatud LED-meeleoluvalgustus ning uued ehisliistud näidikuplokis ja uksepolstritel on uuteks pilgupüüdjateks. Soovi korral saab eesmise kaasreisija istme tellida nüüd elektriliselt reguleeritavana.

ŠKODA peadisainer Oliver Stefani: „Tänu uue disainiga ehisosadele ja istmekatetele on KAROQi interjööril värske, moodne väljanägemine ja auto saab ka juurde täiendavaid mugavusi. Erilist tähelepanu väärib uus interjöör Eco, milles me keskendume vegan-, taaskasutatud ja taastatud materjalidele. Istmekatted näiteks on valmistatud ümbertöödeldud PET-pudelitest.“

 

Eco-interjööriga pakub ŠKODA uuendatud KAROQi eriti jätkusuutlikku versiooni:
osa istmekatete detaile valmistatakse nahasarnastest vegan-materjalidest ning sõltuvalt varustusest kaetakse käetoed Mocca Brown-värvitoonis Suediaga (mikrokiud-seemisnahaga). Ehisosad ustel on pehme pinnaga ning täiendavad laiendatud LED-meeleoluvalgustust. Viimane valgustab nüüd nii esi- kui ka tagauksi ning valida on kümne värvitooni vahel, kuna jalaruumi valgus on valge. Soovi korral on see funktsioon saadaval ka Eco-paketist eraldi. Ambition-varustustaseme armatuurlauale saab tellida Unique Chrome-viimistluse, Elegance-tasemest alates kasutatakse aga Piano Black-viimistlust. Uksepaneelide kujundus on nüüd Anodized Cross Line (Ambition) või pehme pinnaga Linear Diamonds (Elegance). KAROQ SPORTLINE’i interjöörist leiame süsinikkiumustriga uksepaneelid, integreeritud peatugedega sportistmed ja kolme kodaraga sportliku multifunktsionaalrooli.

Rohkem mugavust tänu istmete uutele funktsioonidele
Lisaks uutele ehisosadele ja polstritele pakub uuendatud ŠKODA KAROQ ka reisijaile rohkem mugavust. Esimest korda on Elegance-varustustasemest alates lisana saadaval eesmise kaasreisija elektriliselt reguleeritav iste koos mälufunktsiooniga. Mällu saab salvestada isiklikke seadistusi ja neid nupuvajutusega rakendada. Lisana pakutakse ka elektriliselt reguleeritavat nimmetuge, mis võimaldab esiistmeid kohandada juhi ja kaasreisija vajadustele. Soovi korral on samuti saadaval VarioFlex-süsteem. See võimaldab teise rea istmeid ositi suhtes 40:20:40 liigutada.

 

TUTVU HINNAKIRJAGA

ROHKEM INFOT